влевовправо
-22%Жіночий шкіряний клатч гаманець | Клатч-гаманець із натуральної шкіри
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1813
1 600 ₴
1 249 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний клатч гаманець | Клатч-гаманець із натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра;
Висота: 19 см;
Ширина: 10 см;
Товщина: 2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 190 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Женский кожаный клатч кошелек | Клатч-кошелек из натуральной кожи |
- Ціна: 1 249 ₴










