влевовправо
-17%Конструктор для дітей динозаври jurassic world 3726 птеродатель, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7176
2 100 ₴
1 749 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор для дітей динозаври jurassic world 3726 птеродатель, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
582 деталей;
-
Розмір коробки: 52х39х11 см
-
Склад набору в зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Кількість деталей | 582 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Динозаври |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 390 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Конструктор для детей динозавры jurassic world 3726 птеродактель, Конструктор для мальчиков парк юрского периода |
- Ціна: 1 749 ₴









