влевовправо
-23%Жіноча міні сумочка клатч-стиль Луї Вітон клітина, сумка через плече на ланцюжку Louis Vuitton
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1033
1 300 ₴
999 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч-стиль Луї Вітон клітина, сумка через плече на ланцюжку Louis Vuitton
Характеристики:
-
Матеріал: якісна екошкіра, чудово тримає форму;
-
Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
-
Довжина: 24 см;
-
Ширина: 8,5 см;
-
Висота: 16 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Женская мини сумочка клатч стиль Луи Витон клетка, сумка через плечо на цепочке Louis Vuitton |
- Ціна: 999 ₴









