влевовправо
-13%Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток із іграшкою
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1981
950 ₴
825 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток із іграшкою
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
-
Брелок входить до комплекту;
-
Висота: 17 см;
-
Ширина: 15 см;
-
Глибина: 10 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Детская мини сумочка с брелком зайчиком, маленькая сумка для девочек с игрушкой |
- Ціна: 825 ₴










