влевовправо
-20%Модна жіноча сумка з брелоком ручної роботи, сумочка для дівчат із брелком
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1558+Б
1 750 ₴
1 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча сумка з брелоком ручної роботи, сумочка для дівчат із брелком
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму;
-
Є довга ручка на плече;
-
Довжина: 30 см;
-
Ширина за основою: 13 см;
-
Висота: 22 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 399 ₴










