влевовправо
-27%Чоловіча сумка бананка стиль Коач на груди, сумка-бананка слінг Coach преміум якість
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1965
2 200 ₴
1 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка бананка стиль Гуччі на груди, сумка-бананка слінг Gucci преміум якість
Характеристики:
-
Металева фурнітура з гравіюваннями;
-
Матеріал: екошкіра преміум'якості;
-
Висота: 31 см;
-
Ширина: 17 см;
-
Глибина: 8 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мужская сумка бананка стиль Гуччи на грудь, сумка-бананка слинг Gucci премиум качество |
- Ціна: 1 599 ₴










