влевовправо
-19%Дитячий рюкзак сумка трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1976
1 350 ₴
1 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзак-сумка-трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
-
Сумка-рюкзак;
-
Висота: 22 см;
-
Ширина: 20 см;
-
Глибина: 13 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Детский рюкзак сумка трансформер с брелком мишкой, сумка-рюкзак детская для девочек с медведем |
- Ціна: 1 099 ₴










