влевовправо
-26%Дитячий конструктор Пляжна Вілла Girls для дівчаток, конструктор будиночок на воді для дівчинки
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7171
1 900 ₴
1 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий конструктор Пляжна Вілла Girls для дівчаток, конструктор будиночок на воді для дівчинки, у фірмовій коробці
Характеристики:
-
У барвистій фірмовій коробці;
-
Матеріал: пластик;
-
474+ деталей;
-
Розмір коробки: 48х30х7 см
-
Склад набору в зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 474 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Детский конструктор Пляжная Вилла Girls для девочек, конструктор домик на воде для девочки |
- Ціна: 1 399 ₴








