влевовправо
-22%Ігрові фігурки конструктор Roblox персонажі в коробці, набір ігрових фігурок великі Робланс
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7175К
1 350 ₴
1 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрові фігурки конструктор Roblox персонажі в коробці, набір ігрових фігурок великі Робланс
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
12 великих фігурок + мініфігурки;
-
Розмір коробки: 31х28х6 см
-
Склад набору на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Игровые фигурки конструктор Roblox персонажи в коробке, набор игровых фигурок большие Роблокс |
- Ціна: 1 049 ₴









