влевовправо
-19%Набір іграшок ігрові фігурки рослини проти Зомбі | Набір ігрових фігурок Plants vs Zombies у коробці
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7133
1 300 ₴
1 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір іграшок ігрові фігурки рослини проти Зомбі | Набір ігрових фігурок Plants vs Zombies у коробці
Характеристики:
Матеріал: пластик + латекс + поролон;
-
Вміст набору на фото;
-
Великі та барвисті фігурки (10-13 см);
-
Розмір коробки: 35,5х31х7,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 355 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набор игрушек игровые фигурки Растения против Зомби | Набор игровых фигурок Plants vs Zombies в коробке |
| Модель | Виберіть модель |
- Ціна: 1 049 ₴





