влевовправо
-23%Дитячий набір фігурок рослиніння проти Зомбі фігурки Plants vs Zombies з горохгострілом
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7139
1 900 ₴
1 459 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір фігурок рослиніння проти Зомбі фігурки Plants vs Zombies з горохгострілом
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
Розмір коробки: 48х34,5х7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Детский набор фигурок Растения против Зомби фигурки Plants vs Zombies с горохострелом |
- Ціна: 1 459 ₴










