влевовправо
-22%Фігурки лего набір Майнкрафт з інструментом, набір фігурок у коробочці Minecraft
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7151Ф
1 050 ₴
820 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурки лего набір 24 шт персонажі Майнкрафт з аксесуарами, набір фігурок герої Minecraft
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
24 фігурки + аксесуари;
-
Розмір коробки: 37х27х4,5 см
-
Склад набору на фото;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Фігурки лего набір 24 шт персонажі Майнкрафт з аксесуарами, набір фігурок герої Minecraft |
- Ціна: 820 ₴








