влевовправо

Дитяча сумочка для дівчинки кругла з брелоком, Кругла дитяча сумочка різнокольорова
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1842Д
1 300 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумочка для дівчинки кругла з брелоком, Кругла дитяча сумочка різнокольорова, сумка на плече
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 17 см;
Довжина: 19 см;
Глибина: 8 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 8 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча сумочка для дівчинки кругла з брелоком, Кругла дитяча сумочка різнобарвна |
- Ціна: 1 300 ₴










