влевовправо
-16%Жіночий рюкзак жіночий сумка Леопардовий, сумка-рюкзак жіноча
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1806
1 100 ₴
929 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак жіночий сумка Леопардовий, сумка-рюкзак жіноча
Характеристики:
-
Матеріал: високоякісна екошкіра;
-
Якісний і практичний матеріал;
-
Висота: 31 см;
-
Ширина: 24 см;
-
Глибина: 13 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 550 г |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 23 см |
| Глибина | 12 см |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий міський рюкзак сумка Леопардова, сумка-рюкзак жіноча |
- Ціна: 929 ₴










