влевовправо
-18%Жіноча міні сумочка клатч рептилія лакова чорна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1659
850 ₴
699 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч рептилія лакова чорна
Характеристики
Матеріал: Екошкіра (середня жорсткість, добре тримає форму);
Довжина: 19 см;
Висота: 15 см;
Ширина на основі: 7 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік);
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 699 ₴










