влевовправо
-18%Дитяча міні сумочка на плече, маленька сумка для дівчаток
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1465Д
880 ₴
719 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча міні сумочка на плече, маленька сумка для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 19 см;
Ширина: 13 см;
Глибина: 8 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 8 см |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 719 ₴








