влевовправо
-16%Жіноча міні сумочка клатч на плече стиль Zara чорна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1523
900 ₴
759 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч на плече стиль Zara чорна
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина: 19 см;
Ширина на основі: 4 см;
Висота: 13 см;
Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча мінісумочка клатч на плече стиль Zara чорна |
- Ціна: 759 ₴









