влевовправо
-24%Якісна жіноча міні сумочка клатч Пінко з пташками, стьобана маленька сумочка Pinko
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1303G
1 400 ₴
1 065 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна жіноча міні сумочка клатч Пінко з пташками, стьобана маленька сумочка Pinko
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 23 см;
Ширина на основі: 8 см;
Висота: 15 см;
Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри;
Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна жіноча міні сумочка клатч Пінко з пташками, стьобана маленька сумочка Pinko |
- Ціна: 1 065 ₴










