влевовправо
-16%Чоловіча сумка на плече для ноутбука, планшетного ПК. Офісна сумка папок із документами
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1325Ф
1 900 ₴
1 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка на плече для ноутбука, планшетного ПК. Офісна сумка папок із документами
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 39 см;
Ширина на основі: 9 см;
Висота: 29 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 1 599 ₴










