влевовправо
-13%Жіноча маленька сумочка барило на плече, міні сумка на замочці
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1330
920 ₴
799 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка-бочечка на плече, мінісумка на замочку
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра (добре тримає форму);
Ширина: 13 см;
Ширина за основою: 8 см;
Висота: 17 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Колір | Різні кольори |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча маленька сумочка-бочечка на плече, мінісумка на замочку |
- Ціна: 799 ₴










