влевовправо

Жіноча міні сумочка рептилія каркасна із замочком, маленька сумка золотиста
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1309
980 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка рептилія каркасна із замочком, маленька сумка золотиста
Характеристики:
Матеріал: якісна рельєфна лакова екошкіра;
Тримає форму рахунок щільного каркаса;
Довжина: 16 см;
Ширина на основі: 10 см;
Висота: 18 см;
Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Золотистий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 980 ₴










