влевовправо

Жіночий міський рюкзак кенгуру сумка, невеликий прогулянковий рюкзачок трансформер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1290
1 300 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак кенгуру сумка, невеликий прогулянковий рюкзачок трансформер
Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 31 см;
Ширина: 31 см;
Глибина на основі: 14 см;
Сумка-рюкзак (плечовий ремінь на карабінах);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 31 см |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 300 ₴










