влевовправо
-10%Жіноча міні сумочка з брелоком ведмедиком, маленька сумка на плече
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1292
980 ₴
879 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка з брелоком ведмедиком, маленька сумка на плече
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму;
-
Є довга ручка на плече;
-
Довжина: 25 см;
-
Ширина: 11 см;
-
Висота: 18 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка з брелоком ведмедик, маленька сумка на плече |
- Ціна: 879 ₴










