влевовправо
-23%Жіночий рюкзак міський, невеликий жіночий рюкзачок
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1278
1 200 ₴
929 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак міський, невеликий жіночий рюкзачок
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 32 см;
Ширина: 29 см;
Глибина за основою: 15 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСОТУ, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 29 см |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий рюкзак міський, невеликий жіночий рюкзачок |
- Ціна: 929 ₴














