влевовправо
-22%Якісна жіноча міні сумочка на ланцюжку YSL, стильна сумка для дівчат
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1254
1 400 ₴
1 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна жіноча міні сумочка на ланцюжку YSL, стильна сумка для дівчат
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум'якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 24 см;
Ширина за основою: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Качественная женская мини сумочка на цепочке YSL, стильная сумка для девушек |
- Ціна: 1 099 ₴










