влевовправо
-22%Якісна жіноча сумка на плече
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 580
1 400 ₴
1 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 013-43-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна жіноча сумка на плече
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра, добре тримає форму;
-
Плечовий ремінь і брелок у комплекті;
-
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
-
Висота ручок: 13 см;
-
Висота: 20 см;
-
Довжина: 27,5 см;
-
Ширина основи: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ручки | Дві |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 120 мм |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Довжина | 275 мм |
| Підкладка | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 200 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Матеріал | Екошкіра |
| Форма | Нестандартна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Стать | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
- Ціна: 1 099 ₴







